Ana Sayfa / Paykwik / Paykwik Satın Al

Paykwik Satın Al

Paykwik kart, dünyada yaklaşık olarak 14 binden fazla online alışveriş sitesinde geçerli olan sanal bir kredi kartıdır. Sunduğu avantajlar sayesinde her geçen gün kullanıcı sayısını artıran paykwik kart, kullanıcılarına pek çok avantajı aynı anda sunmakta ve onların hızlı ve güvenilir bir alışveriş sistemi içerisinde yer almalarına olanak tanımaktadır. paykwik kart satın alarak birçok online alışveriş sitesinden ürün almak ve bu işlemleri oldukça güvenli bir platformda yapmak mümkündür.

Paykwik Satın Alma

  • CANLI DESTEK HATTIMIZDAN ALMAK İSTEDİĞİNİZ UKASH MİKTARINI BİLDİRİN.
  • ÖDEME YAPACAĞINIZ BANKAYA AİT BİLGİLERİ İSTEYİN.
  • ÖDEME YAPIP CANLI DESTEKTEN SİPARİŞİNİZİ VERİN.
Kısacası ukash kart bu kadar kolay alınabilir. Detaylı bilgi için aşağıdaki makalemizi okuyabilirsiniz.

Paykwik kart nasıl alınır?

www.yenipay.com sitemiz, tüm kullanıcılarına paykwik kartı oldukça kolay bir şekilde temin etme imkanı sağlamakta ve bunun yanında kullanıcılarına canlı destek hattı ile hizmet vermektedir. Bünyemizde yer alan operatör arkadaşlar, paykwik kart satın almak isteyen kullanıcılar ile direkt olarak görüşmekte ve kart satışını hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Online alışverişin yeni yöntemlerinden biri olan ukash satın alma işlemi için öncelikle www.yenipay.com sitemize giriş yapmalı ve sonrasında canlı destek hatlarımı ile irtibata geçmelisiniz. Veya telefon aracılığı ile de paykwik kart sahibi olabilirsiniz.

Paykwik satın alırken izlenecek yol nedir?

Paykwik satın almak için öncelikle yapılması gereken ne kadar limite sahip olmak istediğinizdir. Kartınızın limitine karar vermenizin ardından www.yenipay.com sitemize giriş yapmalı ve canlı destek hattında yer alan operatör arkadaşlarımıza ne kadar limite sahip olmak istediğinizi belirtmelisiniz. Ya da Telefon hatlarından birini arayarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Bu işlemlerin ardından operatör arkadaşlarımız tarafından bir hesap numarası alacak ve satın almak istediğiniz paykwik  kart bedelini verilen hesap numarasına yatıracaksınız. Son olarak yapmanız gereken ise ödemeyi gerçekleştirdikten sonra ödeme bildirim formunu doldurmak kadar kolay olacaktır.

Paykwik karta sahip olmanız ardından sıra paykwik kodunuzu almaya gelmektedir. Çünkü paykwik kart üzerinde 19 haneden oluşan bir pin numarasına sahiptir ve kullanıcılar bu pin numarasını kullanarak online alışveriş yapmaktadır. Paykwik kart ödemesinin geçilmesi ardından 19 haneli pin numarası ödeme dekontu üzerinde kullanıcılara sunulmaktadır. Bunun yanında ödeme bildirim formunda verilen telefon numarasına da SMS yolu ile gönderilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak 19 haneli pin kodu Messenger üzerinden sunduğumuz canlı destek aracılığı ile de verilebilmektedir.

Paykwik bozdurma nedir?

Paykwik satın alma işleminden sonra kullanıcılar belirledikleri limit oranında ki parayı nakde çevirme şansına sahip olmaktadır. Yapılan bu işlem paykwik bozdurma olarak tanımlanmaktadır. Paykwik bozdurma işlemi için yapılması gereken paykwik kartın satın alındığı firmanın sitesine giriş yapmak ve buradan operatör arkadaşlarımız ile iletişime geçmek olmaktadır. Belirlediğiniz limitte parayı operatör arkadaşlarımıza belirterek anında nakde çevirebilir ve bu sayede sanal bir kredi kartı olan paykwik nakit ihtiyaçlarınız için de kullanabilirsiniz.

Paykwik kart tüm dünyada giderek yayılan ve kullanıcılarına pek çok avantajlı alışveriş sunan bir alışveriş sistemi olmaktadır. Hızla büyümekte olan paykwik online alışveriş sistemi, özellikle güvenli bir alışveriş ortamı sunduğu için oldukça etkili bir konumda yer almaktadır. Kullanıcıların paykwik satın almak istemelerinin en büyük nedenlerinden biri güvenlik açısından akılda soru bırakmayacak işlemlerin uygulanması ve sadece 19 haneden oluşan bir pin numarası ile istenen anda online alışveriş yapılabilmesi olmaktadır.

Siz de paykwik kart ayrıcalıklarının sunduğu kaliteli ve güvenli alışveriş için www.yenipay.com sitemize giriş yapabilir ve oldukça kolay işlem basamaklarının ardından paykwik karta sahip olabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz birden fazla paykwik kart sahibi olmanız da mümkündür. Kaliteli ve güvenli bir alışverişe dahil olmak için paykwik online alışveriş platformuna dahil olun ve ardından dilediğiniz her ürüne yaklaşık olarak 14 bin siteyle anlaşması olan paykwik kart sayesinde kavuşun. Hızlı ve güvenli alışverişin yeni adresi paykwik ile siz de beklentilerinize oldukça kolay bir şekilde cevap bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir