Ana Sayfa / Kurumsal

Kurumsal

Sayın müşterimiz,
Şirketimiz 2007 yılından itibaren dünya çapında kullanılan bir çok “Ön Ödemeli Kart Sistemi” adı altındaki kart sistemlerinin Türkiye Yetkili Reseller Lisans’larını alarak bu sektöre giriş yapmış bulunmaktadır.
2011 yılında Ukash kart konusun da “Ucuz Ukash” isminin Türkiye’de ki marka başvurusunu yaparak ucuz ukash markasını kendimize patent ettirmiş olup, 2011 yılından beri ucuz ukash kartının patentini   www.yenipay.com   sitesin de kullanarak siz değerleri  müşterimize yıllardır kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermeyi görevimiz olarak benimsemiş bulunmaktayız.
Şirketimiz, sizler için 7 gün 24 saat hizmet vermek amaçlı kurulmuştur. Bizler için müşterilerimizin memnuyeti bizim de memnuniyetimizdir. Bize haftanın her günü ve günün her saati ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. İster canlı destek hattımızdan, ister sabit numaralı telefonumuzdan isterseniz Gsm numaralarımızdan ulaşabilir hızlı bir şekilde kartınızı temin edebilirsiniz.
Şirketimiz “Yenipay Pazarlama Bilişim Ön Ödemeli Kart Sistemleri Limited Şirketi” adı altından kurulmuş olup 8 yıldır siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Şirketimizi Kıbrıs ‘ta yer almaktadır.
Ukash kart satışı ile bu işe başlayıp yıllardır sizlere güvenilir hizmet sunmakla birlikte şirketimiz her gün kendini yenilemekte ve gelişmektedir. Şirketimiz Ukash kart satışının yanında, Cashu, Pasyafecard ve şimdi de AstropayCard satışı da yapmaktadır.
Şirketimiz çalışanları bu işin eğitimi almış tamamen profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Sizlere iyi hizmet vermek için özenle seçtiğimiz şirket çalışanlarımız 7 / 24 sizlerin hizmetinizdedir.
Şirketimiz Ukash kartla başladığı bu sektörde, Ukash kartın dünyanın bir çok bölgesin de yaşadığı sorunlardan dolayı son zamanlarda sizlerin madur duruma düşmemesi için hemen kollarını Astropay kart için sıvamıştır. Açıklamalarımız arasında da Astropay kartın detaylarını öğrenebiliriz. Astropay kart da aynı Ukash kart özelliklerine sahip yeni bir karttır. İnternet sitemizden her an her dakika Astropay kart satın alabilirsiniz.
Şirketimiz sizler için kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. 8 yıldır hiçbir müşterimize güvensizlik yaşatmadığımız gibi sizleri de memnun etmek için Alternetif Ön Ödemeli Kart Sistemleri Limited Şirketi olarak da elimizden geleni yapmaktayız. Herhangi bir sorun bir şikayet durumunuzda bize canlı destek hattımız üzerinden uaşabilir veya İletişim bölümündeki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.
Biz, sizin için çalışıyoruz. Kartınızı güle güle kullanın. İyi alış-verişler.

 

 

Yenipay Pazarlama Bilişim