Ana Sayfa / Genel / Astropay & Paykasa & Paykwik

Astropay & Paykasa & Paykwik

Astropay

Astropay Kartı tanımak istersiniz elbette bu kartı istediğiniz online ortamlarda logosunu gördüğünüz her internet, sitesine kullanım özgürlüğüne sahipsiniz, bu kupon kodunu satın al seçeneklerimizden faydalanarak satın alabilirsiniz.

Paykasa

Paykasa kart üstte tanıtmış olduğumuz diğer kartlar gibi kullanımı kolay ve seçeneği bol olan bir kart sistemidir, bu sistem şu şekilde tanımlanır 10 euro’dan başlar maksimum 500 euro olarak biter.

Buna nazaran yeni üretilmiş olan OZMOPAY KART şuana kadar kullandığınız tüm kartlardan daha güvenlik kombinasyonu gelişmiş ve kullanımı rahat bir ödeme sistemidir.

PAYKWİK

Paykwik kart hakkında sizlere fazla anlatılacak birşey yoktur, bu kartta aynı şekilde numerik ve alfa numerik numaralardan oluşan diğer ödeme yöntemlerinden kullanımı çok azda olsa zorluğu bulunan bir ödeme sistemidir.

Alışkanlık sebebi ile kullanılan bu kart, hemen hemen Paykasa gibi her sitede geçerlidir.

Peki Astropay Nedir?

Astropay gayet güvenli 16 pin kodundan oluşan son kullanım gün ve tarihi bulunan CV2 güvenlik kodundan oluşan güvenlik kombinasyonlarıyla dolu bir ön ödemeli kart sistemidir.

Paykasa Nedir?

Paykasa kart sadece 16 haneli kupon kodundan oluşan güvenlik kombinasyonu diğer ödeme yöntemlerinden biraz daha düşük olan fakat kopyala yapıştır seçeneğiyle kullanım sağlayan bir ödeme sistemidir. Bu sistemi tercih etmenizi pek önermesekte geçerliliği bulunan bir çok web, sitesi nedeniyle tercihler bu karttan olduğundan satışını malesef yapmak zorunda olduğumuz bir ön ödemeli karttır.

8 Yorumlar

  1. İlk önce Yenipay.com’un benim yorumlarımı almak istediği için kendilerine teşekkür ederim. Müşteri hizmetleri ilk Paykasa kullandığım yandan bu yana her türlü sorularımı cevaplayabilmiştir. Kendisine çok teşekkür ederim.

  2. Çok hızlı şekilde kart satın alabildiğim bir yer. Kendileri ile artık arkadaş olduk. Tavsiye listemdeler, kendilerine bir çok kişiyi yönlendirdim.

  3. herzaman güvenilir bir site olmuşlardır paykasa alışverişlerimi hep burdan yaparım tevsiye ediyorum kessinlikle

  4. Astropay kartı her zaman buradan alırım çok kaliteli iş yapıyorlar tek alışveriş yaptığım yer dolandırılmayın sizde buradan gönül rahatlığıyla astropay alabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir